Transfery z Paryskich Lotnisk

Planując Twój pobyt w Paryżu, poinformuj sie na naszej stronie internetowej w celu jak najepszej organizacji Twojego przyjęcia i transferu z lotnisk lub na lotniska podparyskie : Orly, CDG i Beauvais. Przyjęcie naszych klientów jest indywidualnie dostosowane ; skorzystaj z naszej usługi przejazdu pod wskazany adres, na przykład do Twojego hotelu albo dworca w Paryżu : Gare de Lyon, Montparnasse, Austerlitz, Saint Lazare, Gare du Nord, Gard de l’Est, jak też do wielkich atrakcji turystycznych (Château de Versailles-Wersal, Parc Eurodisney, Parc Astérix, Stade de France) czy ośrodków biznesu (La Défense, Parc des Expositions – Paris Nord Villepinte). Proponujemy również transport do bardziej odległych miast takich jak Lille, Orléans, Rouen, Bayeux, Le Mans, Reims, Amiens, le Mont Saint Michel, Caen, Chartres, etc.

 

Shuttle busy wieloosobowe
Wybór tego rodzaju transferu jest zarazem praktyczny i niedrogi jeśli podróżujesz w grupie, gdyż tego typu samochód może zabrać aż do ośmiu osób. Bus dla niepalących będzie wówczas dzielony przez kilku pasażerów. Aby lepiej zorganizować Twoje przejazdy w Paryżu, zarezerwuj z wyprzdzeniem na naszej stronie internetowej miejsce w naszym shuttle busie. Klimatyzowane i bezpieczne, nasze pojazdy zapewniają pełny komfort i całkowite bezpieczeństwo podróżujących i ich bagażu. Rozmieszczenie pasażerów w naszych busach zależy od ich rezerwacji i adresów docelowych, i jest zawsze planowane w sposób racjonalny i jak nakorzystniejszy dla klientów.

Pojazdy indywidualne
W celu przejazdów po Paryżu albo z lotniska oddajemy do Twojej dyspozycji samochód osobowy dla dwóch lub czterech pasażerów, całkowicie bezpieczny i wygodny. Nasz kierowca będzie na miejscu dokładnie w dniu i o godzinie zaznaczonych na rezerwacji. Nasz serwis jest do Twojej dyspozycji codziennie 24 godziny na dobę. Do transferu indywidualnego przeznaczamy samochody najnowszej produkcji. Aby odkryć słynne atrakcje turystyczne Paryża, proponujemy również przejazdy do Tour Eiffel, Wersalu, Parku Disneyland, etc.

Samochody luksusowe VIP
Możesz również podróżować z pełną dyskrecją, korzystając z naszych luksusowych samochodów VIP. Dzięki nim zapewniamy Ci transport indywidualny bardzo wysokiej klasy. W chwili Twojego przyjazdu, rozpoznasz naszego kierowcę dzięki tabliczce z Twoim nazwiskiem i/lub nazwą Twojej firmy. Nowy Mercedes klasy E ze skórzaną tapicerką, wyposażony w telewizor wysokiej jakości zapewni Ci komfortowy przejazd, jeśli wybierzesz opcję luksusowego pojazdu VIP.

 

Gdzie znajduje się miejsce spotkania na lotnisku?
Miejsce spotkania wyznaczone jest w zależności od terminalu przylotowego. Mail z nazwiskiem kierowcy oraz numerem jego telefonu komórkowego przyjdzie do Ciebie na kilka dni przed przyjazdem. W ten sposób będziesz mógł łatwo się z nim skontaktować w każdej chwili, w zależności od potrzeby czy konieczności. Na wszelki wypadek, najlepiej jeśli podasz nam również swój numer telefonu, który byłby dostępny zaraz po przylocie, tak aby nasz kierowca mógł się z Tobą skontaktować i potwierdzić czy wyznaczyć miejsce spotkania, gdyby nie zostało ono wcześniej ustalone.

Czy w razie opóźnienia samolotu będę oczekiwany na lotnisku?
Samoloty przylatują czasem z opóźnieneim lub z wyprzedzeniem, zwłaszcza na lotnisko Charles de Gaulle. Ale nie obawiaj się, gdyż nasi pracownicy śledzą uważnie godziny lotów i ich zmiany na oficjalnej stronie internetowej podparyskich lotnisk, w celu jak najlepszego przyjęcia naszych klientów i zapewnienia im pełnej satysfakcji z przewozu. Nawet jeśli Twój samolot sie spóźni, nasz kierowca będzie czekał o odpowiedniej godzinie i przewiezie Cię we wskazane miejsce (do hotelu, mieszkania czy gdzie indziej). Nasze pojazdy są wygodne i klimatyzowane, a Ty masz szeroki wybór typu pojazdu, w zależności od liczby pasażerów i przewidzianego budżetu.

Czy w moim zamówieniu mam zaznaczyć godzinę przylotu czy też godzinę planowanego przyjęcia mnie na lotnisku?
Aby jak najlepiej przygotować Twoje przyjęcie po przylocie i zorganizować Twój przejazd z lotniska, podczas rezarwacji on-line będziesz proszony o podanie informacji o przylocie i najlepiej podać wtedy wszystkie szczegóły. Ważne jest zatem zaznaczyć godzinę lądowania, w zależności od której nasz serwis obliczy długość trasy i najlepszy moment przyjęcia Cię na lotnisku.

Ile czasu trwają formalności od lądowania do wyjścia ze strefy celnej?
Zależy skąd przylatuje samolot. Przejście trwa około czterdziestu minut jeśli chodzi o loty z Europy, ale od czterdziestu minut do półtorej godziny w przypadku dalszych kursów.

Ile czasu trwa przejazd z lotniska Charles de Gaulle do hotelu w Paryżu?
Długość przejazdu zależy od dnia tygodnia. W dni powszednie bywają często korki, zwłaszcza przed południem i późnym popołudniem. Przejazd na trasie Charles de Gaulle – Paryż zabiera średnio 45 do 90 minut. Podczas drogi, nasze klimatyzowane pojazdy zapewnią Ci pełny komfort, a Twój bagaż będzie także bezpieczny, złożony w bagażniku samochodu. Jeśli życzysz sobie zarezerwować również przejazd z powrotem, nie zapomnij podać nam daty powrotu na lotnisku, jak i wszelkich danych koniecznych.do umówienia się z kierowcą. W ten sposób będziemy mogli podać Ci z wyprzedzeniem cenę nowego transferu, czas niezbędny do punktualnego przyjazdu na lotnisko, etc.

 

Co oznacza Transfer VIP?
Chodzi o transfer, w którym luksusowy samochód jest całkowicie i wyłącznie zarezerwowany dla jednego klienta. W chwili przylotu, nasz kierowca czeka na Ciebie z tabliczką na Twoje nazwisko lub na nazwę Twojej firmy. Po wyjeździe z lotniska, zawozi Cię pod wskazany adres. Transfer tego typu jest szczególnie ceniony przez ludzi biznesu.

Co oznacza Transfer indywidualny?
Oznacza to transfer, w którym zwyczajny samochód osobowy jest całkowicie i wyłącznie zarezerwowany dla jednego klienta. W chwili przylotu, nasz kierowca czeka na Ciebie w umówionym miejscu na lotnisku. Po wyjeździe z lotniska, zawozi Cię pod wskazany adres. Transfer tego typu jest bardzo praktyczny dla wszystkich podróżujących: turystów, ludzi biznesu czy też w przypadku zwykłych przejazdów.

Co oznacza transfer we wspólnym shuttle busie?
Jest to transfer zarówno niedrogi jak i praktyczny. Zawsze oznacza on przejazd pod wskazany adres, odbywający się w shuttle busie, wspónie z kilkoma innymi pasażerami. Park samochodowy liczący ponad 30 pojazdów pozwala nam organizować transfery w sposób racjonalny i korzystny dla naszych klientów, w zależności od ich punktów docelowych.

Czy w razie korków będę musiał dopłacić?
Nie, gdyż nasze ceny są uprzednio ustalane, a my zobowiązujemy się do zawiezienia Cię szybko i bezpiecznie pod wskazany adres.

Czy powinienem dać napiwek kierowcy?
Nie jest to obowiązujace, ale jeśli jesteś zadowolony z usługi, kierowca będzie wdzięczny za ten gest. Nie ma dodatkowej zapłaty za bagaż.

Jakie są inne środki transportu na lotnisku?
Innymi środkami transportu są: pociągi podmiejskie, autobusy i taksówki. Pociągi i autobusy są męczące i zabieraja dużo czasu. Taksówki są drogie i czasem trzeba długo na nie czekać.

Dlaczego muszę dokonać rezerwacji? Czy mogę po prostu zatrzymać pojazd Państwa firmy na ulicy, tak jak zwykłą taksówkę?
Uprzednia rezerwacja wymagana jest przez reglamentację francuską dotyczącą Transportu pasażerów, a więc też każdego z przewożonych przez nas klientów.

Czy shuttle busy Państwa firmy są pojazdami dla niepalących? Ile jest w nich siedzeń? Czy pojazdy są klimatyzowane?
Absolutny zakaz palenia obowiązuje we wszystkich naszych busach. Nasze pojazdy są klimatyzowane i mogą pomieścić do ośmiu pasażerów wraz z ich bagażami.