Paris havalimanlarına çift yönlü transferler

Paris konaklamalarınızda, Paris havaalanlarında karşılanmanızı ve çift yönlü olarak transferlerinizi daha iyi planlayabilmek için gerekli bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Size özel bir karşılama sonrasında, ister otelinize, ister Paris’in kapılarından birine (Lyon Garı, Montparnasse, Austerlitz, Saint-Lazare, Kuzey, Doğu Tren İstasyonları ve Orly gibi), ister Paris’in en turistik yerlerine (Versailles, Eurodisney, Parc Asterix, Stade de France) ya da iş merkezlerine (La Defense, Parc des Expositions, Paris Nord, Villepinte) seçmiş olduğunuz tüm destinasyonlar için kapıdan kapıya ulaşım hizmetinin keyfini yaşamaya davet ediyoruz sizi. Ayrıca, Lille, Orléans, Rouen, Bayeux, Le Mans, Reims, Amiens, Mont Saint-Michel, Caen, Chartres gibi daha uzun mesafeler için de ulaşım imkanı sunmaktayız.

 

Toplu servis araçları
Servis araçları 8 kişiye kadar yolcu taşıyabildiği için, bu tür servisler, özellikle de birden fazla kişi iseniz, hem pratik hem ekonomiktir. Paris gezilerinizi daha iyi organize etmek için seyahatiniz öncesinde web sitemiz üzerinden servis araçlarımızda yerinizi ayırtınız. Tamamen güvenli ve klimalı araçlarımız yolcularımıza ve bagajlarına tam konfor ve güvenlik sunmaktadır. Toplu servis araçlarındaki koltuklar, rezervasyon sırasına ve varış yerine göre yolculara tahsis edilmektedir.

Özel Araçlar
Paris’e ya da havaalanına ulaşımda size 2-4 kişilik güvenli ve konforlu özel bir transfer aracı sunmaktayız. Sürücümüz, rezervasyonunuzda belirtmiş olduğunuz tarihte ve saatte hazır bulunacaktır. Servislerimiz kesintisizdir. Son model bir araç ile karşılanacaksınız ve size özel olarak transferiniz sağlanacaktır. Ayrıca Paris’in gözde cazibe merkezlerini keşfetmeniz için Eyfel Kulesine, Versay Şatosuna ve Disneyland gibi yerlere transfer hizmeti sağlamaktayız.

Lüks VIP araçlar
Lüks VIP araçlarımızla daha mahrem seyahat edebilirsiniz. Bu hizmetimizde, size özel ulaşımınız için lüks bir araç sağlamaktayız. Sürücümüz üzerinde isminizin ve/veya temsil ettiğiniz firmanızın yazılı olduğu bir pankartla sizi karşılayacaktır. Tercihiniz lüks VIP bir hizmet ise, ulaşımınız, yüksek çözünürlüklü televizyonu ve deri koltukları ile Mercedes E sınıfı bir araç ile sağlanacaktır.

 

Havaalanında buluşma noktası nedir?
Buluşma noktası varış terminalinize bağlıdır. Varıştan birkaç gün önce sürücünün adını ve cep telefonu numarasını içeren bir e-posta alacaksınız. Böylelikle, ihtiyaç duymanız halinde veya acil bir durumda, kendisine istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyaç durumunda sürücünün sizinle iletişim kurabilmesi için, cep telefonu numaranızı, tedbir olarak kendisine iletmenizi ve telefonunuzu varıştan sonra ulaşılabilir konumda tutmanızı önermekteyiz.

Bir uçuş gecikmesi durumunda da yine karşılanacak mıyım?
Uçaklarda zaman zaman erken iniş ya da gecikme söz konusu olabilmektedir, özellikle de Charles de Gaulle Havaalanında. Endişelenmeyin, acentelerimiz havaalanının web sitesi üzerinden uçuş programını takip ederek yine de sıcak bir karşılama ve sizi hoşnut edecek bir hizmet sağlayacaktır. Uçuşunuz ertelenmiş olsa dahi, sürücümüz durumu yakınen takip edecek ve sizi gitmek istediğiniz yere (otel, ev veya başka yerler) ulaştıracaktır. Araçlarımız konforlu ve klimalıdır, filomuz, yolcu sayısına ve tahsis edilen bütçeye uygun çeşitli araç tiplerinden oluşmaktadır.

Rezervasyonumda uçuş varış saati mi yoksa karşılanma zamanını mı bulunmalı?
Havaalanından transfer hazırlığının daha iyi yapılabilmesi için internetten yapacağınız rezervasyon işlemi sırasında varışınızla ilgili bilgiler vermeniz istenecektir. Havaalanında karşılanmanız ve karşılama saatinin en doğru şekilde hesaplanabilmesi için varış saatinizi belirtmeniz de önem taşımaktadır.

Uçak indikten sonra çıkış işlemleri ne kadar sürmektedir?
Çıkış saati, uçuşun kalkış noktasına bağlı olarak değişebilmektedir. Avrupa’dan gelişlerde ortalama 40 dakika iken kıtalararası uçuşlarda bir buçuk saate çıkabilmektedir.

Charles de Gaulle Havaalanı’ndan Paris’teki bir otele ulaşım ne kadar sürer?
Ulaşım süresi haftanın günlerine bağlı olarak değişmektedir. İş günlerinde sıklıkla trafik yoğunluğu yaşanmaktadır, özellikle öğlene doğru veya akşama doğru saatlerde. Charles de Gaulle – Paris arası ortalama 45-90 dakika sürmektedir. Seyahatiniz esnasında, klimalı araçlarımız size konfor ve güvenlik sağlayacaktır.

 

VIP Transfer Nedir?
VIP Transfer, lüks bir aracın tamamen ve özel olarak tek bir müşteriye tahsis edildiği bir transfer hizmetidir. Varışta, sürücümüz adınızın veya temsil ettiğiniz şirketin isminin bulunduğu bir pankart ile sizi bekleyecektir. Havaalanından ayrıldıktan sonra, sizi gitmek istediğiniz adrese götürecektir. Bu hizmet, iş adamları arasında tercih edilen bir hizmet türüdür.

Özel transfer nedir?
Özel transfer bir aracın tamamen ve özel olarak tek bir müşteriye tahsis edildiği bir transfer hizmetidir. Varışta, sürücümüz havaalanında önceden anlaşılmış bir buluşma noktasında sizi bekleyecektir. Havaalanından ayrıldıktan sonra, sizi gitmek istediğiniz adrese götürecektir. Bu hizmet, her tür seyahat için uygundur: turistik, iş amaçlı ya da sadece gezi amaçlı seyahatler.

Servis aracı hizmeti nedir?
Servis aracı ile yapılan transferler hem ekonomik hem verimlidir. Bu hizmet aslında ‘kapıdan kapıya’ bir havaalanı transfer hizmetidir, fakat araç diğer yolcularla paylaşılmaktadır. 30’dan fazla araçtan oluşan filomuz, aracı paylaşan yolcuların varış yerlerine bağlı olarak, makul ve adil bir transfer yapılmasına olanak tanımaktadır.

Trafik yoğun olduğunda bir fiyat takviyesi var mı?
Hayır, trafiğin durumuna bakılmaksızın fiyatlar sabittir. Amacımız sizi varmak istediğiniz adrese hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktır.

Sürücüye bahşiş vermeli miyim? Ayrıca bagaj ücreti ödemem gerekiyor mu?
Bahşiş vermeniz gerekmemektedir ancak hizmetten memnun kaldıysanız, sürücü jestinizden memnuniyet duyacaktır. Bagaj için ekstra ödeme yapmanız gerekmemektedir.

Havaalanında başka hangi ulaşım araçları bulunmaktadır?
Tren, otobüs ve taksiler. Trenler ve otobüsler yorucu ve yavaş olabilir. Taksiler pahalıdır ve genellikle oldukça uzun bir kuyruk olmaktadır.

Neden önceden rezervasyon yaptırmak zorundayım? Sokaktan herhangi bir taksiyi durdurabilir miyim?
Fransız yasalarına göre yolcu taşımacılığında ön rezervasyon şarttır. Bu durum, bizim tüm servis araçlarımız ile yaptığımız transferlerde de geçerlidir.

Servis araçlarınızda sigara içmek yasak mıdır? Bir minibüste kaç koltuk bulunmaktadır? Klima var mıdır?
Servis araçlarımızda sigara içmek kesinlikle yasaktır. Araçlarımız klimalıdır ve bagajları ile birlikte 8 yolcuya kadar taşıma yapabilmektedir.